Nasz zespół „Ukryte w Kadrze” to profesjonaliści w swojej dziedzinie, pasjonaci i hobbyści. Nasze studio mieści się w mieście – które jest kolebką polskiego filmu i fotografii – Łodzi. Styl fotograficzny jaki wypracowaliśmy odróżnia się od innych przede wszystkim dzięki pracy zespołowej. Dzielenie się pomysłami i doświadczeniem w zespole pozwala nierzadko uzyskać zaskakujące wyniki. Z nami macie możliwość wyboru czy chcecie pracować z jednym czy z dwoma fotografami. Niezależnie czy pracujemy na zleceniach biznesowych we Wrocławiu czy wykonujemy sesję narzeczeńską w Rzymie lub obsługujemy śluby w Łodzi czy Warszawie zawsze stawiamy na kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Bo to na czym nam najbardziej zależy to dostarczenie Wam fotografii które na zawsze pozostaną pięknym wspomnieniem Waszego ślubu.
Poznajcie nas!

Główni fotograficy
<strong>Kamil Głowacki</strong>
Kamil Głowacki

fotograf

Kamil – nieuczesany umysł pełen kreatywnych pomysłów. Łączy zamiłowanie do obrazu z jego teoretycznym opracowaniem. Kilkanaście lat pracy jako fotograf ślubny pozwala mu odnaleźć się w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji zdjęciowej. Zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Nieustanny rozwój jest jego hasłem przewodnim, które realizuje przez prowadzenie warsztatów jak i uczenie się od najlepszych. W fotografii pociąga go możliwość przebywania z ludźmi w ich najważniejszych momentach i uwiecznianie ich na wieloplanowych fotografiach które można odczytywać na wiele sposobów. Ceni Elliotta Erwitta za humor, Alexa Webba za wieloplanowość. To co daje mu poczucie wolności to rower, góry i żurek w Bacówce.

<strong>Karolina Głowacka</strong>
Karolina Głowacka

fotograf

Karolina – fotografia to obok socjologii przedmiot jej zawodowego zainteresowania. Zamiłowanie do detalu i perfekcyjnie poukładany umysł to dla naszego zespołu nieoceniona wartość. Wyczucie momentu i cierpliwość to cechy dzięki którym jej reportaże fotograficzne nabierają innego wymiaru. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy sprawia, iż osoby przez nią fotografowane czują się swobodnie i bezpiecznie. Jednocześnie potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji kryzysowej zawsze zachowując spokój ducha. Co jest szczególnie przydatne przy realizowaniu drugiej pasji jaką jest wspinaczka. Uwielbia zdjęcia Pete Turnera. Pomidorową je tylko z makaronem.

Zespół
<strong>Aneta Andrzejewska</strong>
Aneta Andrzejewska

wizażystka

„Każdy nosi w sobie piękno, sztuka polega na tym, by je odkryć.”
Aneta – dzięki swojej pasji-pracy, codziennie odkrywa to co wyjątkowe. W pracy wizażystki porywa ją różnorodność, gdyż każda z jej klientek jest inna i każda bez wyjątku nosi w sobie piękno. Piękno, które dobry makijaż potrafi wydobyć odwracając jednocześnie uwagę od tego co mniej doskonałe. Aneta jest radosna, ciepła i cechuje się doskonałym wyczuciem kolorów oraz dobrym smakiem jak również profesjonalną wiedzą z zakresu wizażu. Taka mieszanka owocuje świetnym makijażem, który doceniają zarówno jej klienci jaki i fotograficy.

<strong>Dimosthenis Stefanis</strong>
Dimosthenis Stefanis

fotograf

Dimos – człowiek obdarzony talentem do zjednywania sobie ludzi. Zawsze radosny i otwarty fotografią zajmuje się od zawsze. Przez wiele lat pracował dla jednej z największych greckich firm fotograficznych obecnie dzieli się swoim doświadczeniem z naszym zespołem. Jego zdjęcia cechuje spojrzenie człowieka dwóch kultur wymykającego się schematom. Zawsze gotowy do współpracy i chętny do pomocy. Znakomita technika, wiedza i doświadczenie czynią go cennym członkiem naszego zespołu. Rozsmakował się w … Ceni …

<strong>Mateusz Jatczak</strong>
Mateusz Jatczak

grafik, fotoedytor

Mateusz to Mateusz, któremu od czasu do czasu coś wpadnie do głowy. Często są to „głupoty”, jednak dzięki bardziej ogarniętej części zespołu potrafią one ewoluować w naprawdę dobre pomysły. Jest grafikiem komputerowym, łączącym świetne wyczucie koloru i formy z doskonałym podejściem do swojej pracy. Łatwość z jaką tworzy swoje projekty to efekt wielu godzin spędzonych przed ekranem na eksperymentowaniu z nowymi narzędziami. Poza grafiką jego drugą miłością jest wspinanie, czasem też wytnie i namaluje jakiś szablon na ścianie, uwielbia Jeffa Lebowskiego i placek po węgiersku.

<strong>Piotr Miller</strong>
Piotr Miller

spec ds. personal brandingu

Piotr – socjolog, wykładowca akademicki, doradca zawodowy i certyfikowany trener. Ale przede wszystkim nasz specjalista od personal brandingu potrafi doradzić jak w sposób świadomy budować swoją markę osobistą. Jest człowiekiem dla którego zagadnienia wizerunku i komunikacji międzyludzkiej nie mają tajemnic. Na co dzień pracuje z nami przy zleceniach biznesowych jednak jeśli organizujesz ślub i zależy Ci na wywołaniu konkretnego wrażenia to chętnie Wam doradzi. Jest pod wrażeniem Nicka Vujicica w którego słowniku nie istnieje „nie da się”. Uwielbia Pierogi ruskie doprawione dużą ilością pieprzu, szczególnie te z Ustrzyk Górnych.