Nasz zespół „Ukryte w Kadrze” to profesjonaliści w swojej dziedzinie, pasjonaci i hobbyści. Nasze studio mieści się w mieście – które jest kolebką polskiego filmu i fotografii – Łodzi. Styl fotograficzny jaki wypracowaliśmy odróżnia się od innych przede wszystkim dzięki pracy zespołowej. Dzielenie się pomysłami i doświadczeniem w zespole pozwala nierzadko uzyskać zaskakujące wyniki. Z nami macie możliwość wyboru czy chcecie pracować z jednym czy z dwoma fotografami. Niezależnie czy pracujemy na zleceniach biznesowych we Wrocławiu czy wykonujemy sesję narzeczeńską w Rzymie lub obsługujemy śluby w Łodzi czy Warszawie zawsze stawiamy na kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Bo to na czym nam najbardziej zależy to dostarczenie Wam fotografii które na zawsze pozostaną pięknym wspomnieniem Waszego ślubu.
Poznajcie nas!

Główni fotograficy
Kamil Głowacki
Kamil Głowacki

fotograf

Kamil – nieuczesany umysł pełen kreatywnych pomysłów. Łączy zamiłowanie do obrazu z jego teoretycznym opracowaniem. Kilkanaście lat pracy jako fotograf ślubny pozwala mu odnaleźć się w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji zdjęciowej. Zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Nieustanny rozwój jest jego hasłem przewodnim, które realizuje przez prowadzenie warsztatów jak i uczenie się od najlepszych. W fotografii pociąga go możliwość przebywania z ludźmi w ich najważniejszych momentach i uwiecznianie ich na wieloplanowych fotografiach które można odczytywać na wiele sposobów. Ceni Elliotta Erwitta za humor, Alexa Webba za wieloplanowość. To co daje mu poczucie wolności to rower, góry i żurek w Bacówce.

Karolina Głowacka
Karolina Głowacka

fotograf

Karolina – fotografia to obok socjologii przedmiot jej zawodowego zainteresowania. Zamiłowanie do detalu i perfekcyjnie poukładany umysł to dla naszego zespołu nieoceniona wartość. Wyczucie momentu i cierpliwość to cechy dzięki którym jej reportaże fotograficzne nabierają innego wymiaru. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy sprawia, iż osoby przez nią fotografowane czują się swobodnie i bezpiecznie. Jednocześnie potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji kryzysowej zawsze zachowując spokój ducha. Co jest szczególnie przydatne przy realizowaniu drugiej pasji jaką jest wspinaczka. Uwielbia zdjęcia Pete Turnera. Pomidorową je tylko z makaronem.

Zespół
Aneta Andrzejewska
Aneta Andrzejewska

wizażystka

„Każdy nosi w sobie piękno, sztuka polega na tym, by je odkryć.”
Aneta – dzięki swojej pasji-pracy, codziennie odkrywa to co wyjątkowe. W pracy wizażystki porywa ją różnorodność, gdyż każda z jej klientek jest inna i każda bez wyjątku nosi w sobie piękno. Piękno, które dobry makijaż potrafi wydobyć odwracając jednocześnie uwagę od tego co mniej doskonałe. Aneta jest radosna, ciepła i cechuje się doskonałym wyczuciem kolorów oraz dobrym smakiem jak również profesjonalną wiedzą z zakresu wizażu. Taka mieszanka owocuje świetnym makijażem, który doceniają zarówno jej klienci jaki i fotograficy.

Dimosthenis Stefanis
Dimosthenis Stefanis

fotograf

Dimos – człowiek obdarzony talentem do zjednywania sobie ludzi. Zawsze radosny i otwarty fotografią zajmuje się od zawsze. Przez wiele lat pracował dla jednej z największych greckich firm fotograficznych obecnie dzieli się swoim doświadczeniem z naszym zespołem. Jego zdjęcia cechuje spojrzenie człowieka dwóch kultur wymykającego się schematom. Zawsze gotowy do współpracy i chętny do pomocy. Znakomita technika, wiedza i doświadczenie czynią go cennym członkiem naszego zespołu. Rozsmakował się w … Ceni …

Mateusz Jatczak
Mateusz Jatczak

grafik, fotoedytor

Mateusz to Mateusz, któremu od czasu do czasu coś wpadnie do głowy. Często są to „głupoty”, jednak dzięki bardziej ogarniętej części zespołu potrafią one ewoluować w naprawdę dobre pomysły. Jest grafikiem komputerowym, łączącym świetne wyczucie koloru i formy z doskonałym podejściem do swojej pracy. Łatwość z jaką tworzy swoje projekty to efekt wielu godzin spędzonych przed ekranem na eksperymentowaniu z nowymi narzędziami. Poza grafiką jego drugą miłością jest wspinanie, czasem też wytnie i namaluje jakiś szablon na ścianie, uwielbia Jeffa Lebowskiego i placek po węgiersku.

Piotr Miller
Piotr Miller

spec ds. personal brandingu

Piotr – socjolog, wykładowca akademicki, doradca zawodowy i certyfikowany trener. Ale przede wszystkim nasz specjalista od personal brandingu potrafi doradzić jak w sposób świadomy budować swoją markę osobistą. Jest człowiekiem dla którego zagadnienia wizerunku i komunikacji międzyludzkiej nie mają tajemnic. Na co dzień pracuje z nami przy zleceniach biznesowych jednak jeśli organizujesz ślub i zależy Ci na wywołaniu konkretnego wrażenia to chętnie Wam doradzi. Jest pod wrażeniem Nicka Vujicica w którego słowniku nie istnieje „nie da się”. Uwielbia Pierogi ruskie doprawione dużą ilością pieprzu, szczególnie te z Ustrzyk Górnych.