Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi fotografiami. Zespół Ukryte w Kadrze to profesjonalni fotograficy, dla których fotografia to nie tylko praca ale również pasja. Każda z historii naszych klientów jest inna, wszystkie jednak fotografujemy z takim samym oddaniem korzystając z naszych umiejętności technicznych jak również indywidualnego, artystycznego podejścia. Co roku przybywa naszych klientów, którzy cenią sobie jakość obsługi, szybki kontakt i pewną realizację. Czekamy również na Ciebie!

Szczegóły naszej oferty znajdziesz poniżej:

https://issuu.com/ukrytewkadrze/docs/ukryte_w_kadrze
https://issuu.com/ukrytewkadrze/docs/katalog_rodzina_l
https://issuu.com/ukrytewkadrze/docs/katalog_biznes_l
http://ukrytewkadrze.pl/katalogi/katalog kobieta.pdf

ALBUMY:

 

Album tradycyjny

http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Album-tradycyjny-1.jpg
http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Album-tradycyjny-2.jpg
http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Album-tradycyjny-3.jpg
 
Album fotograficzny to kwintesencja tradycji i elegancji a zarazem prostoty i szyku. Nasze albumy wykonywane są specjalnie na nasze zamówienie w jednej z najlepszych introligatorni w Polsce. Nasi klienci cenią sobie ich jakość i wykonanie a także duży wachlarz kolorystyczny.

Fotoalbum

http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Fotoalbum-1.jpg
http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Fotoalbum-2.jpg
http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Fotoalbum-3.jpg

Ta dość popularna ostatnimi czasy forma prezentacji zdjęć ujmuje swoją prostotą i pomysłem. Zaprojektowane wcześniej strony książki można oglądać na sztywnych kartach łatwych do przeglądania, pięknie oprawionych i dających niecodzienny efekt. Bogaty wachlarz opraw, kolorów i ostateczna akceptacja projektu przez parę młodą, to cechy za które nasi klienci uwielbiają fotoalbumy.

Fotoksiążka

http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Fotoksia__z_çka-1.jpg
http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Fotoksia__z_çka-2.jpg
http://ukrytewkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/11/Fotoksia__z_çka-3.jpg

Prostota, elegancja i najwyższa jakość wydruku to cechy charakterystyczne fotoksiążki. Drukowana na najlepszych jakościowo papierach nie stanowi zbioru odbitek ale wydruków, połączonych ze sobą w całość w pięknej, płóciennej oprawie. Idealna dla tych, którzy kochają książki a swoją historią widzianą naszymi oczami chcą się delektować kartka po kartce.