Fotografia ślubna – Piotrków Trybunalski

Za jedno z naszych najważniejszych zadań – poza, oczywiście, zrobieniem zdjęć – uważamy baczne wsłuchiwanie się w to, co o swoich wymarzonych fotografiach mówią nam przyszli Państwo Młodzi. I wiecie, czego najczęściej pragną? Zdjęć ślubnych innych niż te, jakie mieli ich rodzice i dziadkowie! Czegoś, co nie będzie miało w sobie nic z pozy, z patrzenia w obiektyw z uśmiechem przylepionym do twarzy, ze sztuczności… Chcą zdjęć, które autentycznie oddadzą atmosferę tych wspaniałych godzin – godzin, które, jak często później przyznają szczęśliwi małżonkowie, mijają tak szybko i w takim zaaferowaniu, że często już kilka dni później trudno jest przypomnieć sobie ich szczegóły…

Dobry fotograf ślubny jest trochę jak dobry szpieg: widzi, jednocześnie nie rzucając się w oczy, i bez przypominania i uwag sam dobrze wie, w jakim miejscu jest akurat potrzebny. Nie zakłóca naturalnego przebiegu imprezy, zarazem skrupulatnie dbając o to, by starannie i wiernie go udokumentować. To podejście, które zespołowi Ukrytego w kadrze jest bardzo bliskie!

Uważasz, że fotografia ślubna jest nie tylko sztuką utrwalania obrazów, ale także sztuką komunikacji? Masz nietypowy pomysł na swoją sesję zdjęciową? Poszukujesz fotografa, który stworzy dla Ciebie wzruszającą pamiątkę z najpiękniejszego dnia w Twoim życiu? Twoim miastem jest Piotrków Trybunalski? Napisz do nas: zrobimy dla Ciebie takie zdjęcia, o jakich marzysz, i dokładnie takie, jakich chcesz!